2018-2019 окуу жылынын күзгү семестри үчүн Эрасмус Плюс алмашуу программасы алкагында Чукурова Университетине конкурс ачылды

2018-2019 окуу жылынын күзгү семестри үчүн университеттер арасында кол коюлган Эрасмус Плюс алмашуу программасынын протоколу алкагында Түркиянын Чукурова университетине Экономика, Менеджмент жана Эл аралык мамилелер багыттары боюнча конкурс ачылды. Конкурска 2- курстун студенттери катыша алышат. C туденттер ТОЕФЛ сертификаты (БААУнун институционалдык ТОЕФЛ сертификаты жарактуу болуп эсептелет) жана Студенттик иштер башкармалыгынан кол жана мөөр коюлган баалар табелин (англис тилинде) Эл аралык байланыштар бюросуна тапшырышы керек.

Программага тапшыруу шарттары:

• Орточо баасынын 3.50дон жогору болуусу