2019-2020 даярдоо курсу студенттери жатаканага кайрылуу жыйынтыгы

КЫРГЫЗ ЖАРАНЫ ДАЯРДОО КУРСУ СТУДЕНТТЕРИ ЖАТАКАНАГА КАЙРЫЛУУ ЖЫЙЫНТЫГЫ

(Чет элден келген чет эл жараны даярдоо курсу студенттери, упайдын негизинде эмес, түздөн түз жатаканага жайгаша алат. )

ДАЯРДОО КУРСУ Эркек студенттер тизмеси

ДАЯРДОО КУРСУ Кыз студентер тизмеси

Студенттик жатаканада жашоого укук алган ДАЯРДОО курсунун студенттери  26.08.2019-13.09.2019 күндөрү  08:30- 17:00   убакыт аралыгында   Б - БЛОК  ЖАТАКАНА МҮДҮРЛҮГҮНӨ  кайрылуулары керек:

СТУДЕНТТЕРДИ ЖАТАКАНАГА КАТТООДО  (регистрация )  ТАЛАП КЫЛЫНУУЧУ ДОКУМЕНТТЕРДИН ТИЗМЕСИ:

1. Студенттик справка (студенттик бөлүмдөн). Экономика факультети 1-кaбат;
  2. Ден соолугу тууралуу справка (Университетибиздин Ден соолук борбору тарабынан берилет)
  3. 4 даана түстүү сүрөт ( 3*4 )
  4. Паспорттун көчүрмөсү
  5. 2 файл
  6. Жатаканада жашоо үчүн төлөнгөндүгү тууралуу квитанция, (көчүрмөсү)
  7. Жашаган жери тууралуу справка ГРС тен  же информ.киосктордон алынат    (справка о прописке)

Жатакананын акысы окуу жылынын аягына чейин 11.400 сомду түзөт.

Айрыкча ар бир студенттен 2.500 сом депозит алынат.

Төлөмдөр  --   Экономика факультетинин имаратындагы “Демир” банкта жүргүзүлөт.

Депозит төлөмдөрүңүздөр  жатаканадан чыгып жаткан мезгилде  сиздерге берилген буюмдарды эч кандай сындырып бузбастан  толугу менен тапшырган учурда кайтарылып берилет.

Студенттердин эсине:  Жатакана үчүн кайрылууда: эгер ата же эненин каза болгондугун, университетте окуган студент бир туугандарыңыздын бар экендигин  жана мүмкүнчүлүгүңүздүн чектелгендигин (майыптуулук) белгилеген болсонуз, анда аларды тастыктаган документтер, жатаканага жайгашуу (регистрация) учурунда талап кылынат.

Студенттик үйлөрдө жашаганы үчүн акы төөлө эсеп счету

Расчетный счет для оплаты за проживание общежитии

Demirbank

Депозиттик эсеп счету