2024-06-20

Ак жол сага бүтүрүүчү!!!

Урматтуу бүтүрүүчүлөрүбүз силерди KTМУ Кесиптик колледжинин сыймыктануу менен  ийгиликтүү  аяктап бир кесиптин ээси болушунар менен куттуктайбыз!

TМУ Кесиптик колледжинин турмушунда силердин басып өткөн жолунар, эстен кеткис студенттик күндөрүңөр албетте түбөлүккө эсте калат. Университеттин коомдук иш-чараларына, окуу процессине активдүү катышып, көптөгөн ийгиликтерди багындырып татыктуу билим алып колледжибиздин сыймыктуу бүтүрүүчүлөрү силерсинер.

Силерге каалообуз  узун өмүр, чексиз бакыт таалай, келечекте мыкты адис болуу менен бирге Кыргызстан жергесин өнүктүрүүгө өз салымыңарды кошкон мыкты адис болушуңарга тилектешбиз!

Ошондой эле өзүӊөрдөн кийинки студенттерди ойлоп, колледжке калтырган белегинер үчүн чоӊ рахмат!!!