2024-02-16

Даярдоо курсунун студенттери менен таанышуу жолугушуусу болуп өттү

Факультетибизде 2023-2024-окуу жылынын жазгы семестри кызыктуу иш-чаралар менен уланууда. 14.02.2024-жылы факультетибиздин даярдоо курсунун студенттери менен таанышуу жолугушуусу болуп өттү. Жолугушуу студенттерибиздин бири-бири менен таанышуусуна, баарлашуусуна, чогуу иштешүүсүнө шарт түзүү максатында өткөрүлдү.

Жолугушууда биздин даярдоо курсунун студенттерине окуу мезгили бою туш боло турган академиялык жана социалдык кыйынчылыктарга даярдануу үчүн маалымат берилди. Мындан тышкары, окуучулардын окуу процессине жакшы ыңгайлашуусуна шарт түзүп, университетибиздин артыкчылыктар, миссиясы жана окуу максаттары тууралуу маалымат берилди.

Студенттерибиз таанышуу жолугушуусунда өздөрүнүн оюн билдирүүгө жана бири-бири менен жакындан таанышууга мүмкүнчүлүк алышты.

Студенттерибиздин окуу процессиндеги ийгиликтерин колдоо жана мотивациялоо максатында түзүлгөн бул интерактивдүү чөйрө студенттерибиздин алдыдагы мезгилде ийгиликтүү ийгиликтерге жетишүүсүнө салым кошот деп ишенебиз.

Айыл чарба факультетинин деканаты