“Бир тил - бир өмүр” эл аралык социалдык жоопкерчилик долбоору эми Кыргызстанда!

• 2024-10-16

Кыргыз-Түрк “Манас” университети менен Оксфорд Академиясынын (Oxford as Academy) ортосунда билим берүү тармагында кызматташуу

“Бир тил - бир жашоо” эл аралык социалдык жоопкерчилик долбоору эми Кыргызстанда!

Кыргыз-Түрк “Манас” университети менен Оксфорд Академиясынын (Oxford as Academy) ортосундагы кызматташуунун негизинде ишке ашырылган бул долбоордун алкагында түрк жана англис тилдерин практикалык түрдө үйрөтүүгө багытталган курстар башталат. Сабактар чет өлкөлүк мугалимдер тарабынан өтүлүп, курстун аягында сертификат берилет.

Онлайн окутуу программасы тууралуу деталдуу маалымат:

• Убактысы: Чет тили курсу 4 деңгээлде 16 жума өтүлөт. Ар бир деңгээл 4 жума бою уланат.
  • Сабактар: Бир жумада бир күн: ишемби же жекшемби күндөрү 2 саатта чет өлкөлүк мугалимдер менен практикалык сабак өтүлөт.
  • Курстун акысы: Долбоор үчүн сертификаттын төлөмү болгону 1250 сом. Окуу материалдары WhatsApp топтору аркылуу акысыз берилет.
  • Кимдер катышса болот? Кыргыз-Түрк “Манас” университетинин студенттерине, кызматкерлерине жана алардын жакындары.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Кантип катышса болот?
  • Англис тили курсу үчүн “Join English course from Manas”
  • Түрк тили курсу үчүн "Türkçe için Katılıyorum Manas" деп +90552 8 2008 24 (WhatsApp) номери аркылуу жазуу жетиштүү.

Бул мүмкүнчүлүктү колдон чыгарбай, тил үйрөнүүдөн ырахат алыңыз!