2024-01-23

БӨЛҮМДҮН БҮТҮРҮҮЧҮЛӨРҮ МЕНЕН ПАЙДАЛУУ ЖОЛУГУШУ ӨТҮҮ!15/12/2023

2023-ж 15-декабрь күнү факультетибиздин Ресторан иши жана кулинардык өнөрү бөлүмүнүн бүтүрүүчүлөрүнүн жана бөлүмдүн 1-4-группанын студенттеринин жолугушуусу болуп өттү. Факультетибиздин деканынын орун басары, доцент.др. Гюнтекин Шимшек агайыбыз өз сөзүндө бөлүмдүн өнүгүшүнө кошкон салымы жана бул жолугушууга келген ийгиликтүү бүтүрүүчүлөргө ыраазычылык билдирип, студенттерге окууларына ийгиликтерди каалады. Чакырылган бүтүрүүчүлөрү -Бахтияр Токоев, Алтынай Токорова жана Айжамал Жумгалбекова өз ийгиликтери менен бөлүшүп, окуу учурунда университеттин сунуштап жаткан шарттарынан жана мүмкүнчүлөктөрүнөн колдонууну зарылчылыгын жана ошону менен алган жетишкендиктери керектүү, өз убагында олутту  мүмкүнчүлүктөрдү түзүп бергендигин белгилеп кетишти.