2024-05-17

Ийгиликтүү студенттерге сертификаттар тапшырылды, финалдык экзамендердин алдында дух көтөрүү иш-чарасы өткөрүлдү

2024-жылдын 16-майында, бейшемби күнү, Электр жана Электроника Инженерлиги жана Өнөр жай Инженерлиги бөлүмдөрү ийгиликтүү студенттерине сертификаттарды тапшыруу жана алдыдагы финалдык экзамендердин алдында дух көтөрүү максатында чогулушту. Университет тарабынан уюштурулган бул атайын иш-чарада окутуучулар жана студенттер жетишкендиктерин майрамдашып, экзамендерге эң жакшы даярдануу үчүн чогуу убакыт өткөрүштү.

Иш-чаранын алкагында, семестр бою көрсөтүшкөн мыкты көрсөткүчтөрү үчүн тандалган студенттерге сертификаттар тапшырылды. Бул жалпы иш-чаранын аркасында студенттер жана окутуучулар финалдык экзамендерди көтөрүңкү маанайда жана энергия менен баштоо мүмкүнчүлүгүнө ээ болушту.