2022-10-11

Тамак-аш инженерия бөлүмүнүн 4-курсунун студенттери Кыргызстандагы Эл аралык кызматашуу Япон агенствосу «JICA» тарабынын колдоосунда жана “Одно Село Один Продукт” долбоорунун адистери менен жолугушуу 2022ж. 10-октябрында саат 09.30 ага окутуучу Др. Айгуль Усубалиеванын жетекчилиги астында өткөрүлдү. Жолугушууда долбоордун алкагында өндүрүлгөн продукциялар менен таанышууну мэрчендайзер жана бизнес промоутер Касиет Батырбекова Батырбековна өткөрдү. Ошондой эле, адистер менен студенттер ортосунда тамак-аш тармагында жана долбоор алкагында маектешүү менен, жыйынтыганда тамак-аш инженерия бөлүмүнүн бүтүрүүчүлөрүнө жумуш ордулары сунушталды.