2022-05-10

проф. Dr. Али РИШВАНЛИ Билим берүү 2.0 конференциясында «Эң мыкты лидерлик» сыйлыгын алды.

Факультетибиздин акушердик жана гинекология кафедрасынын профессору. Dr. Окутуучубуз Али РИШВАНЛИ Билим берүү 2.0 конференциясында "Эң мыкты лидерлик" сыйлыгын алды.
Билим 2.0 Конференциясынын миссиясы бири-бири менен тыгыз байланышта, тез өнүгүп жаткан дүйнөдө өз тармагында илгерилеүүнү каалаган педагогдорду жана ишкерлерди шыктандыруу жана бириктирүү болуп саналат. Академиктер, EdTech ишкерлери, педагогдор, декандар, кеңешчилер жана инвесторлор менен альянс түзүү үчүн көптөгөн мүмкүнчүлүктөрдү сунуш кылган Education 2.0 конференциясы окуунун жана окутуунун жолдору талкуулана турган жандуу платформаны камсыз кылууну көздөйт.
Мугалимибизди куттуктап, мындан ары да ийгиликтерди каалайбыз.